Anadolu’nun göz bebeği Eskişehir’den; tüm Türkiye’ye, Türkiye’den adım adım dünyaya yayılan rahatlık ve konforun altında sadece büyük bir marka değil büyük bir emek ve Kültür Başkenti Eskişehir’den başlayan bir öykü saklı…Biz bu öykünün adına Cardin diyoruz…Dayanıklı, rahat, konforlu ve fiyatıyla şaşırtan mobilya üretimimizle sektörün lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Cardin 2006 yılında imza atmaya başladığı seyir defterine her geçen gün yeni sayfalar eklerken, ilk günkü heyecanının yanına, her geçen gün büyüyen bir emek ve ilmek ilmek işlediği kaliteyle ayrıcalık katıyor. İleri teknolojiyle üretim kapasitesini her geçen gün artıran Cardin, yurt içinde 65’den fazla şubesi ve yurt dışı bayilikleriyle rahatlık ve konforunu her gün bir adım üste taşıyor.

65,000 m2 alan üzerine kurulu üretim sahamızda 350 çalışanımızla; konfor üretiyoruz, rahatlık üretiyoruz, kalite üretiyoruz… Benzersiz çizgilerimiz, bize özel tasarımlarımız ve üstün hizmet kalitemiz sadece üretim ve satış değil, satış sonrası hizmet ayrıcalığımızla da fark yaratıyoruz. Eskişehir’den çıktığımız yolda, Dünyanın dört bir yanına ulaşmanın ve her geçen gün büyüyen Cardin markasının haklı gururunu yaşıyoruz. Teknolojinin en üst seviyesindeki üretim makinelerimiz, Avrupa standartlarındaki kumaş kalitemiz, kalite kontrol testlerimiz ve sürekli yenilenen üretim anlayışımızla kısa sürede Almanya’da, Azerbaycan’da, Belçika’da, Bosna Hersek’de, Bulgaristan’da, Cezayir’de, Danimarka’da, Fas’ta, Fransa’da, Gürcistan’da, Irak’da, İran’da, Kıbrıs’ta, Kazakistan’da, Libya’da, Lübnan’da, Mısır’da, Ürdün’de, Venezüella’da.. Yurt dışında da şimdilik 30 ayrı noktadayız.

We are growing. We are taking firm steps forward to become a world brand with our rising brand value from the middle of Anatolian steppe.
We bring together our designs starting from the tree and reaching the art with more people and more places every passing day with our sofa sets, dining rooms, bedrooms, TV units, cloakroom groups. With our principle of superior quality-reasonable price, we expect you to World of Cardin.