Anadolu’nun göz bebeği Eskişehir’den; tüm Türkiye’ye, Türkiye’den adım adım dünyaya yayılan rahatlık ve konforun altında sadece büyük bir marka değil büyük bir emek ve Kültür Başkenti Eskişehir’den başlayan bir öykü saklı…Biz bu öykünün adına Cardin diyoruz…Dayanıklı, rahat, konforlu ve fiyatıyla şaşırtan mobilya üretimimizle sektörün lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Cardin 2006 yılında imza atmaya başladığı seyir defterine her geçen gün yeni sayfalar eklerken, ilk günkü heyecanının yanına, her geçen gün büyüyen bir emek ve ilmek ilmek işlediği kaliteyle ayrıcalık katıyor. İleri teknolojiyle üretim kapasitesini her geçen gün artıran Cardin, yurt içinde 65’den fazla şubesi ve yurt dışı bayilikleriyle rahatlık ve konforunu her gün bir adım üste taşıyor.

65,000 m2 alan üzerine kurulu üretim sahamızda 350 çalışanımızla; konfor üretiyoruz, rahatlık üretiyoruz, kalite üretiyoruz… Benzersiz çizgilerimiz, bize özel tasarımlarımız ve üstün hizmet kalitemiz sadece üretim ve satış değil, satış sonrası hizmet ayrıcalığımızla da fark yaratıyoruz. Eskişehir’den çıktığımız yolda, Dünyanın dört bir yanına ulaşmanın ve her geçen gün büyüyen Cardin markasının haklı gururunu yaşıyoruz. Teknolojinin en üst seviyesindeki üretim makinelerimiz, Avrupa standartlarındaki kumaş kalitemiz, kalite kontrol testlerimiz ve sürekli yenilenen üretim anlayışımızla kısa sürede Almanya’da, Azerbaycan’da, Belçika’da, Bosna Hersek’de, Bulgaristan’da, Cezayir’de, Danimarka’da, Fas’ta, Fransa’da, Gürcistan’da, Irak’da, İran’da, Kıbrıs’ta, Kazakistan’da, Libya’da, Lübnan’da, Mısır’da, Ürdün’de, Venezüella’da.. Yurt dışında da şimdilik 30 ayrı noktadayız.

Büyüyoruz, bozkırın ortasından yükselen marka değerimizle bir Dünya Markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Oturma Grupları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, TV Üniteleri, Vestiyer gruplarımızla ağaçtan başlayan ve sanata ulasan tasarımlarımızı her geçen gün daha fazla insanla, daha çok mekanla buluşturuyor ve üstün kalite – uygun fiyat ilkemizle sizi de Cardin dünyasına bekliyoruz.